Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043482
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,900 €
  • Cena po m2 : 2574.58 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

159,650 €

Potpuno renoviran dvoiposoban stan, na top lokaciji! U blizini se nalazi Sajam, sportski tereni, kao i Bulevar, vrtić, škola, a tu su i svi potrebni…

  • Soba: 2.5
  • 2,956 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

159,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,665 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

143,000 €

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan,…

  • Soba: 2.0
  • 3,326 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

152,450 €

Novi Sad-AdicePrelep stan na visokom prizemlju koji se sastoji  od dve spavace sobe,dnevne sobe sa kuhinj…

  • Soba: 2.5
  • 2,499 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Novi Sad-Bulevar OslobodjenjaBulevar oslobodjenja je žila kucavica Novog Sada i predstavlja savrsen deo grada…

  • Soba: 3.0
  • 2,759 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar

147,290 €

Na prodaju – poslovni prostor/stambeni prostor 46 m² na Bulevaru Oslobođenja, idealan za posao ili život Na prodaju je odličan poslovni prostor…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2