Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043484
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

125,500 €

Odlična prilika! Nov stan na Novom Naselju sa terasom i pogledom…

  • Soba: 2.5
  • 2,057 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

118,450 €

Novi Sad-Nova DetelinaraProdaje se stan od 57 kvadrata na drugom spratu u nadogradnji srarije zgrade.Stan je d…

  • Soba: 2.0
  • 2,078 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Dvosoban duplex na Novoj Detelinari. Na prvoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, terasa , kupati…

  • Soba: 2.0
  • 2,360 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

123,270 €

Petrovaradin, Trosoban stan 58m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,125 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

113,300 €

Prodajemo odličan namešten dupleks u zgradi kvalitetne gradnje na Bulevaru Evrope. Stan je u zgradi sa liftom, ima dva mokra čvora (toalet u don…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 40 m2