Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

120,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043486
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 120,100 €
  • Cena po m2 : 2729.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

120,500 €

Ekskluzivno u ponudi!Predstavljamo vam izuzetan, elegantno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sa…

  • Soba: 1.5
  • 3,090 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Telep

123,080 €

PRODAJA dvosobnog stana TELEP* 45m2* Povrat PDV-a ID#10205…

  • Soba: 2.0
  • 2,735 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

121,900 €

* Novogradnja - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Kej

128,750 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA KEJU ID#9948…

  • Soba: 2.0
  • 3,787 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2