Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

114,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043487
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 114,650 €
  • Cena po m2 : 2729.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

120,510 €

Kompletno renoviran i opremljen stan – Nova Detelinara, 45m²…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

113,450 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,701 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

118,570 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2