Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,729 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

111,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043489
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 111,900 €
  • Cena po m2 : 2729.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

111,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,106 €/m2
  • 36 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

112,000 €

Odličan dvosoban stan u Petrovaradinu ID#11856…

  • Soba: 2.0
  • 2,872 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

118,450 €

Odličan dvoiposoban stan 52 m² – Telep/Adice, novogradnja, terasa…

  • Soba: 2.5
  • 2,278 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

115,400 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,404 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2