Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

151,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043490
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 151,950 €
  • Cena po m2 : 2575.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Novi Sad-Novo naseljeStan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa l…

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

147,000 €

Novi Sad, Grbavica - Troiposoban dupleks stan 70m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,100 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Liman 3

143,170 €

Liman 3, dvosoban stan, 52m2! …

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

146,000 €

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760…

  • Soba: 2.5
  • 2,281 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2