Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

117,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043492
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 117,400 €
  • Cena po m2 : 2730.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

125,600 €

Odličan stan, na 5 minuta od samog centra grada, ima terasu, potrebna manja higijenska ulaganja. (Bomil nekretnine, …

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

121,000 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,086 €/m2
  • 58 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

126,590 €

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,110 €/m2
  • 60 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

113,300 €

Novi Sad, Petrovaradin - Jednoiposoban stan 39m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Novo Naselje

124,000 €

Novo Naselje, 43m2. Jednoiposoban stan! …

  • Soba: 1.5
  • 2,884 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

121,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,648 €/m2
  • 46 m2