Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

120,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043494
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 120,100 €
  • Cena po m2 : 2729.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

129,800 €

TOP LOKACIJA – RENOVIRAN STAN BEZ ULAGANJA, ZATVORENA TERASA, PARKING!…

  • Soba: 2.0
  • 3,328 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Bulevar

118,450 €

Novi Sad – Bulevar oslobođenja | Prodaja jednosobnog stana kod Železničke stanice Na prodaju potpuno renoviran i moderno opremljen jednosoban st…

  • Soba: 1.0
  • 3,589 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

Telep – dvoiposoban stan od 49 m² na prodaju, sa terasom i parking mestom Na prodaju je dvoiposoban stan od 49 m², smešten u prizemlju kvalitetn…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

126,600 €

Novi Sad, Adice - Dvoiposoban stan - bliže Telepu …

  • Soba: 2.5
  • 2,146 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

 54m2 dvosoban sa terasom i st

111,240 €

 54m2 dvosoban sa terasom i staklenim portalom (pogled na Dunav i Ns).PRODAJA RENOVIRANIH STANOVA. SREMSKA KAMENICA…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2