Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

114,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043495
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 114,650 €
  • Cena po m2 : 2729.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

108,460 €

Telep-Lep Dvosoban stan 39 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

121,340 €

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, u…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 62 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,200 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

112,500 €

Funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,813 €/m2
  • 40 m2