Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,729 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

111,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043497
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 111,900 €
  • Cena po m2 : 2729.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

119,950 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Avijacija

121,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

105,300 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,925 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Salajka

112,730 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 40m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,818 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

113,700 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,158 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

111,240 €

Sremska Kamenica-Dvosoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10613…

  • Soba: 2.0
  • 2,060 €/m2
  • 54 m2