Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

114,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043502
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 114,650 €
  • Cena po m2 : 2729.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

121,250 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,694 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

111,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

105,000 €

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108…

  • Soba: 1.0
  • 3,621 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Lipov gaj

108,235 €

Prodaje se sjajan i lepo projektovan dvoiposoban stan, na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je izgradjen od najkvalitetniji…

  • Soba: 2.5
  • 2,353 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Satelit

113,300 €

Novi Sad - Satelit Na prodaju dvosoban stan od 50m2 u izvornom stanju. Uknjižen 1/1, moguća je kupovina na kredit. Kontakt - 063446559 Šifra - 103…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2