Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

109,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043504
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 109,200 €
  • Cena po m2 : 2730.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 5/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

100,900 €

Jednosoban 28 m², Grbavica, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 3,604 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Klisa

102,900 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,450 €/m2
  • 42 m2

Sremski Karlovci Centar

118,450 €

Četvorosoban u centru Sremskih Karlovaca…

  • Soba: 4.0
  • 1,538 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

100,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

114,700 €

Lux opremljena, Nova garsonjera-28.82m2, Povrat PDV-a-Dodatni sadržaji ID#10984…

  • Soba: 0.5
  • 3,955 €/m2
  • 29 m2