Novi Sad - Novo Naselje

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,458 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

194,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043505
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 194,150 €
  • Cena po m2 : 2457.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Trosoban stan na top lokaciji – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Lep dvoiposoban stan-Telep 065 385 88 86…

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

196,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju komforan trosoban stan sa prelepim, neometanim, pogledom na krosnje drveca i krovove zgrada. Stan je svetao, dvostr…

  • Soba: 3.0
  • 2,513 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Novi Sad, Liman 4. IDEALAN PORODIČAN STAN NA NAJLEPŠOJ LOKACIJI ZA ŽIVOT! Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan, površine 80m2. Pozicioniran je na…

  • Soba: 2.5
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

191,000 €

Novi Sad, početak Telepa, veoma blizu Limana 4 prodaje se u novoj zgradi odmah useljiv i uknjizen odličan trosoban …

  • Soba: 3.0
  • 2,547 €/m2
  • 75 m2