Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,945 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

194,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043509
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 194,400 €
  • Cena po m2 : 2945.45 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 0/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

195,700 €

Na prodaju trosoban stan 67m² – Novogradnja, Bulevar Evrope, 4. sprat, odlična lokacija Prodaje se delimično namešten trosoban stan u novoj zgr…

  • Soba: 3.0
  • 2,921 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Liman 4

192,000 €

Prodaja renoviranog dvoiposobnog stana, Liman 4-fasadna cigla ID#11371…

  • Soba: 2.5
  • 3,000 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

191,300 €

Telep četri  4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodič…

  • Soba: 3.5
  • 2,453 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

Bulevar Oslobođenja- 63 m2 -Uknjižen -I sprat…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2