Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,242 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

84,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043510
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 84,300 €
  • Cena po m2 : 3242.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/6

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Bačka Palanka

92,300 €

BAČKA PALANKA, CENTAR …

  • Soba: 2.0
  • 1,648 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

92,700 €

Na prodaju garsonjera 26 m² – Novo Naselje, Novi Sad Prodaje se funkcionalna garsonjera od 26 m² u novogradnji na odličnoj lokaciji u Novom Sadu…

  • Soba: 0.5
  • 3,565 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,848 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Liman 4

82,400 €

Ulični apartman u prizemlju – odlična investicija…

  • Soba: 1.0
  • 2,497 €/m2
  • 33 m2

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban

88,100 €

Inđija-Uknjižen Nov Jednoiposoban stan 45 m2 sa mogućnošću kupovine Parking Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 1,958 €/m2
  • 45 m2

* Zlatibor - Centar *

89,500 €

* Zlatibor - Centar *…

  • Soba: 1.5
  • 2,355 €/m2
  • 38 m2