Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,986 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043512
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,300 €
  • Cena po m2 : 2986.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar

154,500 €

Prodaje se komforan i svetao dvoiposoban stan od 57 m² na odličnoj lokaciji, 6. sprat u zgradi sa liftom (bez stepenika na ulazu). Stan se sastoj…

  • Soba: 2.5
  • 2,711 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Podbara

139,500 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,402 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

151,600 €

Prodajemo odličan namešten dvoiposoban stan na samom početku Adica tik iza nasipa. Stan je na prvom spratu trospratnice bez lifta, okarakterisan…

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2