Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,990 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

146,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043513
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 146,500 €
  • Cena po m2 : 2989.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Detelinara

144,200 €

Nova Detelinara, 54m2. Dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,600 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,603 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Centar

137,600 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Centar, 43.00m2, 137600 eur ID#11141…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2