Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

98,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043514
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 98,250 €
  • Cena po m2 : 3169.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

90,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lift…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Podbara

92,700 €

Nov jednoiposoban stan 28m², Podbara –odlična lokacija!…

  • Soba: 1.5
  • 3,311 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Satelit

92,700 €

Novi Sad-SatelitProdaja jednosobnog stana sa odvojenom sobom.Stan je kompletno renoviran,uknjizen i moze sepro…

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2