Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,049 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

143,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043516
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 143,300 €
  • Cena po m2 : 3048.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

144,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,274 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Detelinara

152,955 €

Odmah useljiv, dvoiposoban 55m2 Nova Detelinara, svetao, blizina skole, vrtica, prodavnica...Lift, klima, 2 terase, obe …

  • Soba: 2.5
  • 2,781 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2