Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

133,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043517
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 133,700 €
  • Cena po m2 : 3038.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

135,300 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,819 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

142,150 €

Na prodaju je odličan jednoiposoban stan u ulici Branka Bajića u Novom Sadu, na jednoj od najpoželjnijih lokacija za život i investiranje. Stan se…

  • Soba: 1.5
  • 2,901 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

133,900 €

Dvosoban stan | Square Garden | Polunamešten | 1. sprat |…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2