Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,010 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

150,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043518
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 150,500 €
  • Cena po m2 : 3010.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,600 €

Novi Sad,Nova Detelinara, kompletno renoviran stan. Stan ima funkcionalan raspored: dve odvojene sobe i kuhinju. Takođe…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Novo Naselje

144,200 €

Novo Naselje-Odličan Uknjižen Dvosoban stan 64 m2 u Šonsiju i mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

154,710 €

Petrovaradin, Alibegovac - Odličan, troiposoban komforan stan …

  • Soba: 3.5
  • 2,149 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2