Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,891 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

159,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043519
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 159,000 €
  • Cena po m2 : 2890.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,380 €

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur…

  • Soba: 3.0
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

168,100 €

Grbavica, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Grbavica

161,350 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,508 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

161,000 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2