Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

206,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043520
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 206,600 €
  • Cena po m2 : 2754.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

210,120 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Socijalno

216,050 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,542 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Liman 2

216,300 €

Troiposoban, renoviran stan s pogledom na grad. Liman II ID#3394…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2