Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,986 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043521
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,300 €
  • Cena po m2 : 2986.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

149,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

• Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar

147,290 €

Na prodaju – poslovni prostor/stambeni prostor 46 m² na Bulevaru Oslobođenja, idealan za posao ili život Na prodaju je odličan poslovni prostor…

  • Soba: 1.5
  • 3,202 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Grbavica

147,700 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.Stan je renoviran i potpuno opremljen.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,787 €/m2
  • 53 m2