Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,990 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

146,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043522
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 146,500 €
  • Cena po m2 : 2989.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Podbara

137,500 €

Prodajemo namešten nov stan u nedavno useljenoj zgradi na Podbari. Odlična lokacija, blizina centra, keja, dobra povezanost autobusnim linijama s…

  • Soba: 1.5
  • 3,618 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

150,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,556 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

148,940 €

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327…

  • Soba: 3.0
  • 2,159 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Salajka

140,080 €

SALAJKA 44m2 NOVIJA GRADNJA …

  • Soba: 1.5
  • 3,184 €/m2
  • 44 m2