Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

98,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043524
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 98,250 €
  • Cena po m2 : 3169.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

99,900 €

Prodajemo odmah useljiv i kompletno namešten jednosoban stan na Jugovićevu. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade 15 godina starosti, u odli…

  • Soba: 1.0
  • 2,775 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoipo

104,857 €

Novi Sad, Lipov gaj, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

90,750 €

PRODAJA Stan 1.5: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 33.00m2, 90750 eur ID#11169…

  • Soba: 1.5
  • 2,750 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Sajmište

104,350 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,162 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

103,000 €

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji, Novoj Detelinari. U blizini se nalazi pijaca, vrtić, mnogobrojni marketi, kao i restorani i kafići, a do Žel…

  • Soba: 1.0
  • 3,552 €/m2
  • 29 m2