Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,158 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

97,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043525
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 97,900 €
  • Cena po m2 : 3158.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

104,100 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 2.0
  • 2,974 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

103,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

92,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.5
  • 2,575 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Telep

105,000 €

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu! ID#10798…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 34 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

101,450 €

MODERNA NOVOGRADNJA – Mišeluk – 41m² sa povraćajem PDV-a! …

  • Soba: 2.0
  • 2,474 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

105,000 €

Dvosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 2.0
  • 2,059 €/m2
  • 51 m2