Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

133,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043527
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 133,700 €
  • Cena po m2 : 3038.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

127,182 €

Novi Sad, Veternik, odlican troiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,255 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Telep

126,000 €

NOVI SAD. TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,316 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

• Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Dvosoban stan 62 m², Nova Detelinara,kod ABC…

  • Soba: 2.0
  • 2,160 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2