Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,010 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

150,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043528
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 150,500 €
  • Cena po m2 : 3010.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

152,440 €

Extra stan Stevana Branovačkog…

  • Soba: 2.0
  • 1,980 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Telep

150,460 €

NOVOGRADNJA-TELEP-PDV ID#9446…

  • Soba: 3.0
  • 2,594 €/m2
  • 58 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

144,010 €

Luksuzan Trosoban Stan – Mišeluk (Novi Sad) …

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,000 €

Novi Sad - Novo Naselje Na prodaju je potpuno renoviran, funkcionalan dvoiposoban stan površine 59 m², smešten na jednoj od najatraktivnijih lokac…

  • Soba: 2.5
  • 2,559 €/m2
  • 59 m2