Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,986 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043531
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,300 €
  • Cena po m2 : 2986.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

148,650 €

Adice — Troiposoban stan 82m², novogradnja …

  • Soba: 3.5
  • 1,813 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

141,625 €

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2