Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,990 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

146,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043532
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 146,500 €
  • Cena po m2 : 2989.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Novo Naselje…

  • Soba: 2.0
  • 2,915 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Podbara

151,900 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,452 €/m2
  • 44 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

138,750 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 61 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,275 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2