Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,986 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043533
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,300 €
  • Cena po m2 : 2986.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

147,000 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,827 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

NOVO NASELJE ID#11137…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

144,820 €

NOV STAN NA I SPRATU – 74 m² – MOGUĆNOST POVRATA PDV-a – KVALITETNA GRADNJA!…

  • Soba: 4.0
  • 1,957 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

147,000 €

Svetao dvoiposoban stan kod Sajma – kompletno namešten…

  • Soba: 2.5
  • 2,534 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2