Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,048 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

143,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043535
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 143,250 €
  • Cena po m2 : 3047.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

149,350 €

Novi Sad - Salajka Na prodaju nesvakidašnja nekretnina na izuzetnoj lokaciji – Salajka, svega 10 minuta lagane šetnje do strogog centra Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Teras

135,960 €

Svetao Dvosoban stan 44 m²sa Terasom, Centar Vrdnika, 4. sprat-komplet manešten sa Garažom…

  • Soba: 2.0
  • 3,090 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Rotkvarija

144,200 €

Prijatan dvosoban stan 56m² na Rotkvariji – uknjižen, useljiv, zgrada sa liftom…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,400 €

Novo Naselje-Uknjižen Dvoiposoban stan 59 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Centar

135,000 €

Novi Sad,Širi Centar,trosoban stan,komforan u nadograđenom delu starije zgrade.Odličan raspored za porodicu.Kuhinja o…

  • Soba: 3.0
  • 1,985 €/m2
  • 68 m2