Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

133,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043536
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 133,700 €
  • Cena po m2 : 3038.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

129,170 €

Dvosoban stan na Grbavici, 48m² + terasa, odlična lokacija, uknjižen 1/1…

  • Soba: 2.0
  • 2,691 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Veternk

125,000 €

Prodaja-88m2-Veternik ID#11573…

  • Soba: 3.0
  • 1,420 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

140,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na Telepu u neposrednoj blizini OŠ Jožef Atila. U pitanju je urbana vila kvalitetne gradnje, koja se izdva…

  • Soba: 2.5
  • 2,606 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Cara Dušana

129,780 €

Novi Sad,Adamovićevo Naselje.Stan je potpuno RENOVIRAN. Postavljen je nov hrastov parket, a nova granitna keramika j…

  • Soba: 2.0
  • 3,018 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar

128,750 €

Novi Sad - Bulevar Oslobodjenja Na prodaju jednosoban stan na Bulevaru Osobodjenja sa fenomenalnim pogledom na ceo grad. Stan je renoviran kompletno i…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2