Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,891 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

159,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043538
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 159,000 €
  • Cena po m2 : 2890.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

158,620 €

Na prodaju dvosoban stan 49m2 sa pogledom na Frušku goru-Telep…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

167,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

154,500 €

Porodičan četvorosoban stan vrhunskog kvaliteta sa garažom i dvorištem 95m2- iza stadiona Vujadin Boškov…

  • Soba: 4.0
  • 1,626 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

149,600 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,992 €/m2
  • 50 m2