Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

206,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043539
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 206,600 €
  • Cena po m2 : 2754.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

200,000 €

Renoviran dvoiposoban stan, zajednički parking u dvorištu…

  • Soba: 2.5
  • 3,448 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

NOVI SAD.SAJAM.ČETVOROSOBAN STAN.PRODAJE SE NAMEŠTEN.TRI NIVOA, TRI MOKRA ČVORA.POGODAN ZA IZDAVANJE(Svet nekretnine,…

  • Soba: 4.0
  • 1,717 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN, 73M2 KOMPLETNO RENOVIRAN ID#11366…

  • Soba: 3.0
  • 2,740 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Salajka

198,200 €

* Trosoban - Branka Radičevića *…

  • Soba: 3.0
  • 3,604 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2