Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

102,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043540
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 102,400 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

95,000 €

Novi Sad, Telep, Prodaje se sređen, noviji, jednoiposoban stan od 35m2, na 1.spratu u zgradi na Telepu. Sastoji se od d…

  • Soba: 1.5
  • 2,714 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

101,000 €

Kompletno nameštena garsonjera sa odvojenom kuhinjom i terasom – mirna lokacija na Detelinari…

  • Soba: 1.0
  • 3,156 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

104,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,164 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Adice

109,200 €

2.5-soban, u lepom delu Adica …

  • Soba: 2.5
  • 2,060 €/m2
  • 53 m2