Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,637 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

308,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043541
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 308,500 €
  • Cena po m2 : 2636.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

* Novi Sad - Liman 2 *…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Kej

306,000 €

Prodaja Stan 3.0: NOVI SAD-Kej, 85m2 ID#9658…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Elegancija i komfor na prestižnoj lokaciji – trosoban stan na Keju…

  • Soba: 3.0
  • 3,635 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2