Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,017 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

141,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043542
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 141,800 €
  • Cena po m2 : 3017.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

138,000 €

* Sajam Kompleks - Novi Sad *…

  • Soba: 1.5
  • 3,450 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Dvosoban stan u izgradnji 44m2 - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Novo Naselje

145,000 €

Novi Sad- Novo naselje, prodaje se odličan dvoiposoban stan od 49m2, visoko prizemlje, useljiv, uknjižen. Stan ima odličan raspored, dnevna soba s…

  • Soba: 2.5
  • 2,959 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Detelinara

132,800 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2