Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,992 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043543
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,600 €
  • Cena po m2 : 2992.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Novo Naselje

151,410 €

Novi Sad, Novo Naselje, 59m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

145,700 €

NoviSad, telep, nov brzo useljiv trosoban stan odličnog rasporeda . Cena 145700 sa Pdv-om(Bomil nekretnine, Novi Sad, R…

  • Soba: 3.0
  • 2,512 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

149,550 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,251 €/m2
  • 46 m2