Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

102,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043544
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 102,400 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/6

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

98,470 €

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja! …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

108,150 €

Otkrijte svoj novi dom u Novom Naselju u delu Šarengrad! Nudimo vam komforan jednoiposoban stan od 46m2 sa odličnim rasporedom. Stan se nalazi na tr…

  • Soba: 1.5
  • 2,351 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

106,450 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,729 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

99,900 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,437 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

106,250 €

Predstavljamo novu zgradu apsolutno najvišeg kvaliteta gradnje na tržištu. Kvalitet gradnje podrazumeva gradnju te…

  • Soba: 2.0
  • 2,591 €/m2
  • 41 m2