Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,200 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

102,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043547
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 102,400 €
  • Cena po m2 : 3200.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prel

97,000 €

Novi Sad, Odličan 3,5 stan sa prelepim dvorištem - može kredit za mlade…

  • Soba: 3.5
  • 1,169 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Prodaje se poslovni prostor koji se koristi i opremljen je kao stan. Nalazi se u centru grada. Pogodan za svakodnevni zivot ili poslovne delatnosti Sa…

  • Soba: 2.5
  • 1,807 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

97,900 €

• Soba: 0.5
  • 3,158 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2