Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,637 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

308,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043548
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 308,500 €
  • Cena po m2 : 2636.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

298,700 €

Prostran petosoban duplex od 104 m², Bulevar Evrope…

  • Soba: 5.0
  • 2,872 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela…

  • Soba: 3.0
  • 3,287 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

306,500 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,270 €/m2
  • 135 m2