Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,992 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

149,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043550
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 149,600 €
  • Cena po m2 : 2992.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

156,460 €

Funkcionalan dvosoban, 49m2- Grbavica ID#10257…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

155,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se odmah useljiv dvoiposoban stan od 69m2, kompletno namešten, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuh…

  • Soba: 2.5
  • 2,246 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

143,000 €

Na prodaju svetao i dvorišno orijentisan dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, Nova Detelinara, . Stan je funkcionalan, topao i prijatan,…

  • Soba: 2.0
  • 3,326 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Podbara

149,300 €

Prodaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u mirnom naselju Podbara, Novi Sad, savršen za porodice koje traže udobnost i blizinu važnih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,871 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,388 €/m2
  • 42 m2