Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,168 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

98,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043555
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 98,200 €
  • Cena po m2 : 3167.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

92,200 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 2.0
  • 2,249 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

106,700 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,736 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Detelinara

99,910 €

Prodaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 1.0
  • 3,122 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

96,490 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 0.5
  • 3,574 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

95,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,589 €/m2
  • 37 m2