Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,158 €/m2
  • Površina: 31 m2
PRODAJA

97,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043556
  • Površina : 31 m2
  • Cena : 97,900 €
  • Cena po m2 : 3158.06 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

92,500 €

NOVOGRADNJA - Garsonjera na Novom Naselju - odmah useljivo…

  • Soba: 0.5
  • 3,558 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

100,000 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

106,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar

107,000 €

Na prodaju je jednosoban stan površine 33 m2, koji se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru. Zgrada…

  • Soba: 1.0
  • 3,242 €/m2
  • 33 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

88,000 €

Na prodaju duplex u Petrovaradinu, 50m2, 88000e…

  • Soba: 3.0
  • 1,760 €/m2
  • 50 m2