Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,637 €/m2
  • Površina: 117 m2
PRODAJA

308,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043557
  • Površina : 117 m2
  • Cena : 308,500 €
  • Cena po m2 : 2636.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

309,000 €

Prodaje se luksuzno renoviran četvorosoban stan u centru grada – Železnička ulica …

  • Soba: 4.0
  • 2,597 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu…

  • Soba: 5.0
  • 2,279 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

299,000 €

* Novi Sad - Bulevar Cara Lazara *…

  • Soba: 4.5
  • 2,848 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Centar

300,000 €

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769…

  • Soba: 3.0
  • 3,226 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2