Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,039 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

133,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043560
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 133,700 €
  • Cena po m2 : 3038.64 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, t

138,000 €

Dvosoban stan 47 m², prvi sprat, terasa – mirna dvorišna orijentacija…

  • Soba: 2.0
  • 2,936 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar

142,200 €

Prodaje se Duplex kod Futoške pijace. Na donjem spratu nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ostava, kupatilo i terasa. Na gornjem se …

  • Soba: 3.5
  • 2,495 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

135,000 €

• Soba: 2.0
  • 3,068 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

• Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2