Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,010 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

150,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043561
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 150,500 €
  • Cena po m2 : 3010.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

159,650 €

Na prodaju – Prostran četvoroiposoban stan sa galerijom u mirnom delu Adica Ovaj komforan stan prvobitno je projektovan kao troiposoban, ali je za…

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

141,500 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 50m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,830 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

157,313 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 2.5
  • 2,458 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

• Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2