Novi Sad - Sajmište

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,755 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

206,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1043563
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 206,600 €
  • Cena po m2 : 2754.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/6

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

202,000 €

Prodaje se stan 92m2 na I spratu. Futoška pijaca. Uknjižen ID#8197…

  • Soba: 3.5
  • 2,196 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

204,400 €

Prodaje se predivan i svetao, namešten stan od 63m² na Podbari. Zgrada izgradena 2019. godine, stan se nalazi na 4. spratu (ima lift). Stan je…

  • Soba: 2.5
  • 3,244 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

202,016 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 3,207 €/m2
  • 63 m2